
Ondergrondse infrastructuur
Projectnaam – Zaandam
Over dit project
In Zaandam beginnen we binnenkort met de reconstructie van een 8 bar hogedruk gasleiding. De werkzaamheden omvatten onder andere het grondwerk, het voorbereiden en aanleggen van een nieuwe leiding. Na goedkeuring van de beproevingen wordt de leiding aangesloten op het bestaande netwerk.
Wanneer vinden de werkzaamheden plaats?
De werkzaamheden starten 00-00-2025 en duren tot medio (maand) 2025. Bij de downloads treft u de faseringstekening. Wanneer wij in een straat werkzaamheden gaan uitvoeren krijgen aanwonenden per brief meer informatie over de werkzaamheden.
Wat merkt u van de werkzaamheden?
Voor het verwijderen en de aanleg van de kabels en leidingen verrichten wij voornamelijk graafwerkzaamheden in de trottoirs. In veel gevallen zal dit betekenen dat parkeerplaatsen tijdelijk buiten gebruik worden gesteld. In sommige gevallen wordt verkeertijdelijk omgeleid. Parkeerverboden worden twee weken vooraf kenbaar gemaakt, zodat men ruim de tijd heeft om het voertuig te verplaatsen. Woningen blijven te allen tijde bereikbaar, bijvoorbeeld door middel van loopbruggen met railing.
Heeft u een handicap of beperking en speciale wensen, neem gerust contact met ons op en dan kijken we samen naar de mogelijkheden.
Contact
Heeft u vragen, opmerkingen of klachten? Neem gerust contact met ons op.
Wij streven ernaar om eventuele overlast tot een minimum te beperken en staan klaar om u te helpen. Bedankt voor uw begrip en medewerking!